lu.se

Nationalekonomiska institutionen

Ekonomihögskolan vid Lunds universitet

Administration

 

Anna Marciniak - Administrativ chef, ekonom

Epost: anna.marciniak@nek.lu.se
Telefon: 46 222 96 04
Rum: EC1:285


Jenny Lindström Wate - Ekonomiadministratör
Epost: jenny.lindstrom_wate@nek.lu.se
Telefon: 046-222 86 57
Rum: EC1:281


Azra Padjan - Utbildningsadministratör (Tentamenshantering och kurser grund och fortsättningsnivå)
Epost: Azra.Padjan@nek.lu.se
Rum: EC1:287
Telefon: 046-222 8663


Ulf Persson  - Mastersprogramkoordinator, administratör forskarutbildning           Epost: ulf.persson@nek.lu.se                                                                             Rum EC1:283                                                                                                Telefon: 046 -222 9447


Marie Pihl - Utbildningsadministratör (schema) kommunikatör  Epost: marie.pihl@nek.lu.se
Telefon: 046 222 95 46
Rum: EC1:284


Peter Schüller - Utbildningsadministratör (uppsatser och distanskurser) 
Epost: Peter.Schuller@nek.lu.se
Rum: EC1:286
Telefon: 046-222 3608